1. Przeżywamy IV niedzielę Wielkanocy.

1. Jest to Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

1. W liturgii Kościoła w najbliższym tygodniu przeżywać będziemy:

Poniedziałek - Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika,

głównego Patrona Polski

Środa - Święto św. Marka, Ewangelisty

1. Bóg zapłać za ofiary składane ubiegłej Niedzieli na cele inwestycyjne. Dzisiejsza składka zostanie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

1. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i przygotowanie do Niedzieli oraz ofiary na kwiaty (100 zł.) P: Agacie i Grzegorzowi Statkom z Synem Szymonem, Andżelice Jamrozowicz i Paulinie Terleckiej.

1. W czwartek (26 IV 2018 r.) na Mszę św. zapraszamy młodzież klasy VII Szkoły Podstawowej i II klasy Gimnazjum. Po Mszy św. spotkanie w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

1. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Agnieszka, Katarzyna SMAGA, zam. Cichawka i Łukasz, Tomasz GACEK, zam. Ubrzeż (3) oraz Iwona, Ewelina ŻOŁNA, zam. Chronów i Michał, Karol BUCZEK, zam. Cichawka - zapowiedź (2). Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach, zobowiązany jest zgłosić w Kancelarii.