1. Przeżywamy III Niedzielę zwykłą. Jest to ŚWIATOWY DZIEŃ CHORYCH NA TRĄD. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich chorych, a szczególnie tych chorych na trąd.

1. Dziś także DZIEŃ BABCI. Jutro - DZIEŃ DZIADKA. Pamiętajmy o naszych Seniorach - tak wiele Im zawdzięczamy.

1. W liturgii najbliższego tygodnia wspominać będziemy:

Środa - św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

Czwartek - Nawrócenie św. Pawła, Apostoła

Piątek - św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów

1. W sobotę Międzynarodowy DZIEŃ PAMIĘCI O OFIARACH HOLOCAUSTU.

1. Przyszłą Niedziela to NIEDZIELA SYNODALNA - każda ostatnia Niedziela miesiąca.

1. Bóg zapłać za ofiary składane w ubiegłą Niedzielę na cele inwestycyjne (2110 zł).

1. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i przygotowanie do Niedzieli oraz ofiary na kwiaty (100 zł.) P: Ranacie i Taduszowi Jaworskim i Janinie Płachta.

1. Przychodzi czas, by zapłacić za ogrzewanie naszej Świątyni. Nie marzniemy - i to nie tylko dlatego, że na polu jest taka, a nie inna pogoda. W przyszłą Niedzielę będziemy zbierać ofiary na ogrzewanie. Bóg zapłać.