1. Przeżywamy dziś XXIX Niedzielę Zwykłą. Bóg zapłać za ofiary składane

w ubiegłą Niedzielę na cele inwestycyjne.

1. Dzisiejsza Niedziela to Niedziela Misyjna - ofiary składane na tacę zostaną przenaczone na Misje św. Rozpoczynamy dziś tym samym Tydzień Misyjny - wspierajmy Misjonarzy i Misjonarki naszą modlitwą i naszymi ofiarami.

1. Dziś także w całej Polsce w Kościele liczenie wiernych - tych, którzy chodzą do Kościoła i tych, którzy przystępują do Komunii św.

1. W liturgii najbliższego tygodnia obchodzić będziemy:

Poniedziałek - wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża

1. Trwa miesiąc październik. Codziennie - przez cały październik - w naszej Świątyni Msza św. o godz. 17.00, a po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo Różańcowe.

W Niedzielę Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. o godz. 10.00.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszej Świątyni.

1. W dalszym ciagu szukamy chętnych do Róż Różańcowych - kobiet

i mężczyzn. Już jest kilkoro chętnych Rodziców do Róży Rodziców.

Skorzystajmy z tej możliwości wspólnej modlitwy.

1. Bóg zapłać za sprzątanie Kościoła i przygotowanie Świątyni do Niedzieli

Paniom: Ewie Stokłosa z Karoliną, Małgorzacie Bielskiej i Janinie Płachta.

1. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Olga RADZIĘTA, zam. Bochnia i Łukasz WRONA, zam. Cichawka - zapowiedź (2). Ktokolwiek wiedziałby o jakichkolwiek przeszkodach, zobowiązany jest zgłosić w Kancelarii.

1. Zbliża się miesiąc listopad - miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. W zakrystii można składać na wypominki - czy to roczne czy listopadowe. Prosimy tylko wyraźnie zaznaczyć czy wypominki są listopadowe czy roczne.

1. Zachęcamy do kupiena i poczytania Gościa Niedzielnego.

1. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łapanowie informuje, że żywność z Caritasu dla osób z Parafii Łapanów i Cichawka, które złożyły wnioski w okresie od 1 VIII 2018 r. do 16 X 2018 r. będzie wydawana w dniu 23 X 2018 r. w godzinach 8.00 - 15.00 w podziemiach Kościoła w Łapanowie.